Ангкор-ват
дивовижний світ тропіків

Експозиція закрита на ремонт!

Просимо вибачення за незручності.

Дякуємо за розуміння,

адміністрація Черкаського зоопарку.

Експозиція Черкаського зоопарку «Ангкор-Ват - дивовижний світ тропіків» відкрилася в серпні 2013 року в оранжереї Дитячого парку, і стала на мою думку прообразом майбутніх експозицій зоопарку - «зоопарку занурення». Під цією назвою лежить сучасне бачення розвитку зоопарку, де відвідувачі знаходяться всередині експозицій, разом з рослинами та тваринами, де умови утримання живих істот максимально наближені до природних.

            Ідея робити цей проект виникла ще в середині дев’яностих років, але тоді на це не було достатньо коштів і бажання керівництва міста. До цього проекту я повернувся в 2011 році, і при підтримці С.Одарича ми почали його реалізацію.

            До ідеї «зоопарку занурення» ми вирішили додати цікаву «ізюминку». Весною та на початку літа в місті за нашим поданням був проведений фестиваль кам’яних фігур «Живий камінь», за мотивами  південно-східної релігійної архітектури. В основі робіт скульпторів лежать зображення одного з найвеличніших храмів древньої Камбоджі – Ангкор-Ват. А так, як ми робили тропічний павільйон, заказані та зроблені скульптури та барельєфи доречно вписувались у нашу концепцію. Тут хочу особливо подякувати скульпторам за майстерно виконану роботу в дуже стислі строки, і за допомогу у монтажних та оздоблювальних роботах в оранжереї.

            Тепер коротко про саму експозицію зоопарку. Всередині оранжереї відвідувачі на історичному фоні побачать велику кількість рослин та тварин тропіків; але це особлива експозиція, де більшість тварин знаходяться серед рослин оранжереї і їх не так легко побачити. Так, як коли буваємо в лісі, ми дуже мало бачимо тварин і треба достатньо наполегливості та часу, щоб їх зустріти. В окремих модулях за різних причин знаходяться тварини, які не можуть вільно пересуватись в оранжереї. Відтворені кліматичні показники вологості та температури тропіків, великі рослини, серед яких знаходяться тварини, скульптури з вапняку максимально наближають вас до тропічного лісу Центральної Камбоджі та храмового комплексу стародавніх кхмерів.

            Це дуже особлива експозиція Черкаського зоопарку і я сподіваюсь, що відвідувачі оцінять та схвалять нашу роботу.

З повагою, директор Черкаського зоопарка Євгеній Ван.

                     

                           Ангкор-Ват знаходиться за адресою:

                    Україна, м. Черкаси,  вул. Хрещатик, 168 (Оранжерея Дитячого парку)

                           Ми працюємо цілий рік без вихідних:

                      в осінньо-зимовий період — з 10.00 до 17.00
                      в весняно-літній період — з 10.00 до 19.00

                        Вартість квитків:

        Дітям до 3-х років — вхід безкоштовний.
        Для дітей від 3 до 16 років — 10 грн.
        Пенсіонерам, студентам (при наявності посвідчення) — 10 грн.
        Квиток для дорослих — 20 грн.


Чекаємо на Вас щодня з 9:00 до 18:00

за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 132 (парк 30-річчя Перемоги)

з усіх питань стосовно роботи зоопарку
Ви можете звертатись за телефонами:

(0472) 63-46-42 або 65-40-96© 2006 - 2013 Черкаський Зоопарк
Рівненський зоопарк Евроазиатская региональная ассоциация зоопарков и аквариумов Яндекс.Метрика
Студія дизайну сайтів Інфлейм
Сайт створено в Інфлейм

Якщо Ви бажаєте розмістити кнопку нашого сайту на своєму сайті - скопіюйте наведений нижче код, та вставте його у потрібне місце макету вашого сайту:

З приводу обміну кнопками Ви можете звернутися до нас написавши листа на електрону пошту, що вказана на сторінці контактної інформаціїЗакрити вікно