Новини Черкаського зоопарку

Відкриття нової експозиції в Черкаському зоопарку.// 11 вересня 2017 р.

11 вересня в Черкаському міському зоологічному парку відбулось відкриття нового експозиційного комплексу "Мадагаскар"! Запрошуємо побачити новинку нашого зоопарку.

http://biotope.kiev.ua/2017/09/13/vidkrittya-novo%D1%97-ekspozici%D1%97-madagaskar-v-cherkaskomu-zooparku-11-09-2017/

І знову про пташенят!// 26 травня 2017 р.

Совенята НЕ СИРОТИ.

Вже почався сезон, коли совенята починають випробовувати свої сили і злітають з гнізд. І знову понесуть люди з лісу маленьких совенят. 60% не переживуть перший рік, а з тих що переживуть, більшість буде замкнено в клітках і доведено до страшного стану. НЕ ЗАБИРАЙТЕ СОВЕНЯТ З ЛІСУ. Так, вони маленькі, так, вони гарні і пищать, так, довкола багато небезпек. Але якщо совеня ціле і здорове, у нього почало зростати пір'я на крилах і хвості, він повинен лишитися в лісі. Якщо по недосвідченості Ви все ж забрали совеня з лісу, то поверніть його якомога швидше. Сови годують всіх совенят, які пищать на їх гніздовій території, тому шукати гніздо не треба, досить посадити совеня в кущах у тому ж місці-де ви його знайшли. БУДЬ ЛАСКА НЕ ЗАБИРАЙТЕ У ПТАХІВ ВОЛЮ!!!

https://vk.com/club.tarantulas.cherkassy?w=wall-58858774_1819%2Fall

Відкриття нової експозиції!// 18 квітня 2017 р.

   15 квітня 2017 року  в Черкаському міському зоологічному парку за підтримки корпорації «Roshen» відбулось відкриття нового експозиційного комплексу «Земля ведмедів і вовків». 

   Загальний кошторис нового будівництва склав 20,5 млн. гривень. Завдячуючи спонсорській допомозі корпорації «Roshen», стало можливим провести демонтаж старих, ще за радянських часів збудованих вольєр і створити сучасний комплекс для утримання і експонування ведмедів, вовків та видр.

   Наразі, це найкращий експозиційний комплекс для хижих тварин серед зоопарків України. 

   Проект самої споруди дуже цікавий і унікальний для нашіх зоопарків. Тут вдало реалізований принцип багаторівневої експозиції, що дозволяє відвідувачам спостерігати за тваринами з різних ракурсів. Важливу роль відіграє також розмір вольєр - тваринам виділено максимум площі, причому ландшафт експозиції нерівний, з пагорбами і водоймами, так що звірам при бажанні є де сховатись для відпочинку.

   Окремо хочеться зупинитись на експозиціях ведмедів та видр. В їхніх вольєрах розташовані просторі та глибокі басейни. Завдяки їх оригінальним конструкціям, за тваринами можна спостерігати не тільки зверху чи з горизонтального рівня, але і в товщі води.

   Приходьте і дивіться.

   

Вітаємо з Новорічними святами!// 30 грудня 2016 р.

Вітаємо вас із новорічними святами! 

Хай днів різдвяно-новорічних 

Не змарновано буде й секунди! 
І щастя вогні, розпалені в січні,
 
Хай горять до наступного грудня!
 

 

 Зичу сонця та світлих надій, 
Миру й втіхи на кожному кроці,
 
Також здійснення планів і мрій
 
У прийдешньому Новому році!
 

 

З повагою,

від імені колективу    і від себе особисто 

директор Черкаського міського зоологічного парку 

Є.Л. Ван 


Лебеді на водоймах, які замерзають.// 05 грудня 2016 р.

Кожен рік, з настанням холодів мешканці Черкаської області починають звертатись до Черкаського зоопарку з проханням, а інколи і з вимогами, врятувати лебедів. Але як показує практика більшість лебедів порятунку не потребують. Щоб довго не розписувати всіх нюансів даної проблематики, пропоную для ознайомлення відвідувачів нашого сайту посилання  на статтю білоруських колег/нижче наведене/

http://www.ptushki.org/info/press/item/13805.html

Приємного чтива. 


← Ctrl 12 13 14 15 16 Ctrl →

Чекаємо на Вас щодня з 9:00 до 18:00

за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 132 (парк 30-річчя Перемоги)

з усіх питань стосовно роботи зоопарку
Ви можете звертатись за телефонами:

(0472) 63-46-42 або 65-40-96



© 2006 - 2013 Черкаський Зоопарк
Рівненський зоопарк Евроазиатская региональная ассоциация зоопарков и аквариумов Яндекс.Метрика
Студія дизайну сайтів Інфлейм
Сайт створено в Інфлейм

Якщо Ви бажаєте розмістити кнопку нашого сайту на своєму сайті - скопіюйте наведений нижче код, та вставте його у потрібне місце макету вашого сайту:

З приводу обміну кнопками Ви можете звернутися до нас написавши листа на електрону пошту, що вказана на сторінці контактної інформації



Закрити вікно