Новини Черкаського зоопарку

Дивовижні жаби// 05 вересня 2014 р.

У павільйоні змінних експозицій Черкаського зоопарку чергове оновлення. Завершила свою роботу експозиція "Володарі світу", де відвідувачів знайомили з безхребетними тваринами /павуками-птахоїдами, скорпіонами, комахами та молюсками/. Тепер до уваги жителів та гостей нашого міста ми пропонуємо нову експозицію: "Дивовижні жаби". Ви зможете побачити різноманітних земноводних, починаючи від маленького листолаза і закінчуючи ропухою агою.

Новий вольєр тигриці.// 19 червня 2014 р.

Амурська тигриця Амура переїхала в нову оселю. Для неї було облаштовано просторий вольєр з басейном та зимовим приміщенням. Відвідувачі можуть спостерігати за твариною через широкі міцні вікна. Тигриця вже призвичаїлась до нових умов, купається в басейні і вибрала собі улюблене місце для відпочинку.

Ведмедиця-рекордсменка.// 15 травня 2014 р.

Цього року наша ведмедиця Юля традиційно народила трьох ведмежат. Завдяки постійній турботі мами ведмежата ростуть сильними і здоровими. Ведмедицю можна привітати, адже вона є своєрідною ювіляркою – протягом життя вона народила вже сорок ведмежат.

З Новим 2014 Роком! Веселих свят!// 29 грудня 2013 р.

Колектив Черкаського зоопарку поздоровляє жителів міста та його гостей, наших друзів і колег з інших зоопарків з Новим 2014 Роком!

Під час свят і зимових канікул зоопарк працюватиме в звичайному режимі!

Експозиція, "Дивовижний світ тропіків /Ангкор-Ват/", також продовжує працювати в оранжереї Дитячого парку!

Чекаємо всіх в гості! Веселих вам свят!

Нові тварини в Черкаському міському зоопарку!// 10 вересня 2013 р.

Наша колекція приматів поповнилась парою карликових ігрунок. Ці маленькі примати є найдрібнішими мавпами в світі, розміри їх тіла становлять лише 11-15 см. Познайомитись с цими малюками можна на експозиції "Ангкор-Ват", що знаходиться в оранжереї Дитячого парку за адресою м. Черкаси, вул. Хрещатик, 168

Поповнення в родині зоопарку!// 05 вересня 2013 р.

В Черкаському міському зоопарку радісна подія! Кілька днів тому у пари червоноруких тамаринів народились двоє малюків. Тамарини є дуже цікавими приматами, для них характерне явище, яке називається поліандрія. Це така форма статевої поведінки, при якій домінантна самка спарюється з кількома самцями. Дитинчат зазвичай виховує самець, носить їх на спині і віддає самці лише для годівлі. Таке явище надзвичайно рідкісне серед ссавців. Завітавши до нашого зоопарку ви зможете побачити це щасливе сімейство.

← Ctrl 18 19 20 21 22 Ctrl →

Чекаємо на Вас щодня з 9:00 до 18:00

за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 132 (парк 30-річчя Перемоги)

з усіх питань стосовно роботи зоопарку
Ви можете звертатись за телефонами:

(0472) 63-46-42 або 65-40-96© 2006 - 2013 Черкаський Зоопарк
Рівненський зоопарк Евроазиатская региональная ассоциация зоопарков и аквариумов Яндекс.Метрика
Студія дизайну сайтів Інфлейм
Сайт створено в Інфлейм

Якщо Ви бажаєте розмістити кнопку нашого сайту на своєму сайті - скопіюйте наведений нижче код, та вставте його у потрібне місце макету вашого сайту:

З приводу обміну кнопками Ви можете звернутися до нас написавши листа на електрону пошту, що вказана на сторінці контактної інформаціїЗакрити вікно